Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to pl translation catalogue (242 entries)

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
pl: %1$s utworzył %2$sprzekierowanie%3$s ze starego adresu wpisu na nowy adres wpisu.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
pl: %1$s utworzono %2$sprzekierowanie%3$s ze starego formatu URL do nowego formatu URL.

en: %1$s description
pl: Opis dla serwisu %1$s

en: %1$s detected that you deleted a post. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
pl: %1$s zauważył, że usunąłeś wpis. Możesz wykonać następujące działania: %2$s Nie wiesz, co zrobić? %3$sPrzeczytaj ten artykuł%4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
pl: %1$s zauważył, że usunąłeś termin. Możesz wykonać następujące działania: %2$s Nie wiesz, co zrobić? %3$sPrzeczytaj ten artykuł%4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
pl: %1$s zauważył, że przeniosłeś wpis do kosza. Możesz wykonać następujące działania: %2$s Nie wiesz, co zrobić? %3$sPrzeczytaj ten artykuł%4$s.

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
pl: %1$s wykrył, że przywrócono wpis (%4$s) z kosza, dla którego utworzono przekierowanie. %2$sKliknij tutaj, aby usunąć przekierowanie%3$s

en: %1$s editor
pl: Edytor dla serwisu %1$s

en: %1$s image
pl: Obrazek dla serwisu %1$s

en: %1$s preview
pl: Podgląd dla serwisu %1$s

en: %1$s title
pl: Tytuł dla serwisu %1$s

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
pl: %1$s przekieruje do %2$s. Może lepiej będzie stworzyć przekierowanie bezpośrednio do %2$s?

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
pl: %1$sKliknij tutaj%2$s, aby zaindeksować odnośniki w celu zidentyfikowania osieroconych typów treści: %3$s. %4$s

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
pl: %1$sDowiedz się więcej o osieroconych treściach%2$s.

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
pl: %s może wygenerować pliki z przekierowaniami, które następnie mogą być włączone do konfiguracji serwera Twojej strony internetowej. Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, przekierowania PHP zostaną wyłączone. Zaznacz tą opcję tylko, jeśli wiesz, co robisz!

en: %s internal linking
pl: Wewnętrzne linkowanie %s

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
pl: %s przekierowanie ze starego adresu URL do nowego, zostało utworzone pomyślnie.

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
pl: "Osierocone treści" odnoszą się do treści (%1$s), które nie posiadają linków przychodzących, rozważ dodanie linków do tych treści: %1$s. %2$s

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: 301 Moved Permanently
pl: 301 Przeniesiono na stałe

en: 302 Found
pl: 302 Znaleziono

en: 307 Temporary Redirect
pl: 307 Przekierowanie tymczasowe

en: 410 Content Deleted
pl: 410 Treść usunięto

en: 410 Redirect created from %1$s!
pl: Utworzono przekierowanie 410 z %1$s!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
pl: 451 Niedostępne z powodów prawnych

en: Add Redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: Add custom fields to page analysis
pl: Uwzględnij Własne Pola w analizie strony

en: Add new prominent word
pl: Dodaj nową wyróżniającą się frazę

en: Add or remove prominent words
pl: Dodaj lub usuń wyróżniające się frazy

en: Add related keyphrase
pl: Dodaj powiązaną frazę kluczową

en: All prominent words
pl: Wszystkie wyróżniające się frazy

en: All redirect types
pl: Wszystkie typy przekierowań

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
pl: Wszystkie przekierowania zostały zaimportowane pomyślnie. Przejdź do %1$slisty przekierowań%2$s, aby zobaczyć zaimportowane przekierowania.

en: Analysis results
pl: Wyniki analizy

en: Analyze your content
pl: Przeanalizuj treść

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
pl: Twoja witryna jest obsługiwana przez serwer Apache, więc powinieneś dodać następującą dyrektywę do pliku konfiguracyjnego httpd:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
pl: Twoją stronę obsługuje serwer Nginx, więc powinieneś dodać następującą dyrektywę do pliku konfiguracyjnego Nginx:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
pl: Poproś Managera SEO lub administratora witryny o zliczanie linków we wszystkich tekstach, abyśmy mogli zidentyfikować osierocone %1$s. %2$s

en: By
pl: autorstwa

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
pl: Domyślnie zapisujemy przekierowania do Twojego pliku %s. Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz, aby przekierowania były zapisywane w osobnym pliku. Zaznacz tę opcję tylko wtedy, jeśli jesteś pewien, że wiesz, co robisz!

en: CSV import failed: No file selected.
pl: Import CSV nie powiódł się: Nie wybrano żadnego pliku.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
pl: Import CSV nie powiódł się: dostarczony plik nie mógł być przetwarzany przy użyciu parsera CSV.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
pl: Import CSV nie powiódł się: dostarczony plik jest większy niż %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
pl: Import CSV nie powiódł się: dostarczony plik nie jest plikiem CSV.

en: Calculation completed.
pl: Skończono przeliczanie.

en: Calculation in progress...
pl: Trwa przeliczanie...

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Choose a CSV file from your computer:
pl: Wybierz plik CSV z komputera:

en: Choose from the most used
pl: Wybierz spośród najczęściej używanych

en: Close
pl: Zamknij

en: Create Redirect
pl: Stwórz przekierowanie

en: Create redirect
pl: Stwórz przekierowanie

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit %1$s preview
pl: Edytuj podgląd dla serwisu %1$s

en: Edit prominent word
pl: Edytuj wyróżniającą się frazę

en: Edit redirect
pl: Edytuj przekierowanie

en: Enabled
pl: Włączone

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
pl: Wprowadź powiązaną frazę kluczową do kalkulacji oceny SEO

en: Enter redirects to import
pl: Wprowadź przekierowania do zaimportowania

en: Error while saving this redirect
pl: Wystąpił błąd podczas zapisywania przekierowania

en: Error: a redirect for this URL already exists
pl: Błąd: przekierowanie dla tego adresu URL już istnieje

en: Everything is already indexed. There is no need to recalculate anything.
pl: Wszystko jest już zaindeksowane. Nie ma potrzeby ponownego przeliczania czegokolwiek.

en: Export SEO title
pl: Eksportuj tytuł SEO

en: Export URL
pl: Eksportuj URL

en: Export keyphrase scores
pl: Eksportuj punkty frazy kluczowej

en: Export keyphrases
pl: Eksportuj frazy kluczowe

en: Export keyphrases to a CSV file
pl: Wyeksportuj frazy kluczowe do pliku CSV

en: Export meta description
pl: Eksportuj opis meta

en: Export readability score
pl: Eksportuj wynik czytelności

en: Export redirects
pl: Eksport przekierowań

en: Export redirects to a CSV file
pl: Eksportuj przekierowania do pliku CSV

en: Export title
pl: Eksportuj tytuł

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
pl: Eksport danych może zająć więcej czasu, jeśli w bazie jest dużo postów.

en: Filter
pl: Filtruj

en: Filter by redirect type
pl: Filtr według typu przekierowania

en: Generate a separate redirect file
pl: Wygeneruj osobny plik z przekierowaniami

en: Generate internal linking suggestions
pl: Generowanie sugestii linkowania wewnętrznego

en: Generating suggestions for %1$s...
pl: Generowanie sugestii dla %1$s....

en: Good job! You've optimized your internal linking suggestions. These suggestions will now appear alongside your content when you are writing or editing a post.
pl: Dobra robota! Zoptymalizowano wewnętrzne sugestie odnośników. Sugestie te pojawią się teraz obok treści, podczas pisania lub edycji wpisu.

en: Help on choosing the perfect keyphrase
pl: Pomoc w wyborze najlepszej frazy kluczowej

en: Help on keyphrase synonyms
pl: Pomoc w doborze frazy kluczowej synonimów

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
pl: Jeśli potrzebujesz listy wszystkich publicznych wpisów, taksonomii i związanych z nimi fraz kluczowych, możesz wygenerować plik CSV używając przycisku %s poniżej.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
pl: Jeśli potrzebujesz listy wszystkich przekierowań, możesz wygenerować plik CSV używając przycisku poniżej.

en: Import .htaccess
pl: Importowanie z .htaccess

en: Import CSV file
pl: Importuj plik CSV

en: Import from a CSV file
pl: Importuj z pliku CSV

en: Import from other redirect plugins
pl: Import z innych wtyczek przekierowujących

en: Import from:
pl: Importuj z:

en: Import redirects
pl: Importuj przekierowania

en: Import redirects from %s
pl: Importuj przekierowania z pliku %s

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
pl[0]: Przekierowanie zostały pomyślnie zaimportowane: %1$s/%2$s. Przejdź do %3$slisty przekierowań%4$s, aby zobaczyć zaimportowane przekierowanie.
pl[1]: Przekierowania zostały pomyślnie zaimportowane: %1$s/%2$s. Przejdź do %3$slisty przekierowań%4$s, aby zobaczyć zaimportowane przekierowania.
pl[2]: Przekierowania zostały pomyślnie zaimportowane: %1$s/%2$s. Przejdź do %3$slisty przekierowań%4$s, aby zobaczyć zaimportowane przekierowania.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it %1$son the page overview%2$s. This functionality is also available for other content types.
pl: W tej wersji beta udostępniamy filtr starych kluczowych treści. Znajdziesz go %1$sna stronie listy treści%2$s Ta funkcja jest również dostępna dla innych typów wpisów.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it %1$son the post overview%2$s. This functionality is also available for other content types.
pl: W tej wersji próbnej, wprowadziliśmy filtr "cornerstone content". Możesz znaleźć to %1$sw przeglądzie posta%2$s. Ta funkcjonalność jest również dostępna dla innych typów treści.

en: In this beta, we introduce a stale cornerstone content filter. You can find it on content type overviews.
pl: W tej wersji beta udostępniamy filtr starych kluczowych treści. Znajdziesz go na stronie listy treści.

en: Insights
pl: Spostrzeżenia

en: Internal linking
pl: Linkowanie wewnętrzne

en: Internal linking suggestions
pl: Sugestie linkowania wewnętrznego

en: Item %1$s of %2$s analyzed.
pl: Przeanalizowanych wpisów: %1$s z %2$s.

en: Keyphrase
pl: Fraza kluczowa

en: Limit result set to items that are unindexed.
pl: Ogranicz zbiór wyników do elementów, które nie są zaindeksowane.

en: Link suggestions
pl: Sugestie odnośników

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
pl: Zwracaj pod tym adresem nagłówek 410 Treść Usunięto.

en: Mark as fixed:
pl: Oznacz jako naprawione:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
pl: Oznacz te błędy jako naprawione w %1$s.

en: Modify your %1$s description by editing it right here
pl: Zmodyfikuj opis dla serwisu %1$s, wprowadzając w tym miejscu nowy

en: New URL
pl: Nowy adres URL

en: New URL:
pl: Nowy adres URL:

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
pl: Nowy URL: {{link}}%s{{/link}}

en: New prominent word
pl: Nowa wyróżniająca się fraza

en: New type can't be empty.
pl: Rodzaj

en: No prominent words
pl: Brak wyróżniających się fraz

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
pl: Żadne przekierowania nie zostały zaimportowane. Prawdopodobnie takie przekierowania już istnieją. Przejdź do %1$slisty przekierowań%2$s, aby zobaczyć istniejące przekierowania.

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Not all the required fields are filled.
pl: Nie wypełniono wszystkich wymaganych pól.

en: Old URL
pl: Stary adres

en: Old URL:
pl: Stary adres URL:

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
pl: Stary URL: {{link}}%s{{/link}}

en: Origin
pl: Źródło

en: Orphaned content
pl: Osierocone treści

en: Plain redirects
pl: Zwykłe przekierowania

en: Please enter the new URL for %s
pl: Proszę wprowadzić nowy adres URL dla %s

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
pl: Należy pamiętać, że pierwszy wiersz w tym pliku jest nagłówkiem. Ten wiersz powinien być ignorowany podczas przetwarzania lub importu danych z eksportu.

en: Please note:
pl: Uwaga:

en: Please provide a %1$s description by editing the snippet below.
pl: Wprowadź opis dla serwisu %1$s w poniższym polu edytora.

en: Please provide a %1$s title by editing the snippet below.
pl: Wprowadź tytuł dla serwisu %1$s w poniższym polu edytora.

en: Please select an image by clicking here
pl: Wybierz zdjęcie, klikając tutaj

en: Popular prominent words
pl: Popularne wyróżniające się frazy

en: Prominent words
pl: Frazy wyróżniające się

en: Prominent words list
pl: Lista wyróżniających się fraz

en: Prominent words list navigation
pl: Nawigacja listy wyróżniających się fraz

en: Read more about %1$swhy you should always keep your cornerstone content up-to-date%2$s.
pl: Przeczytaj więcej na temat %1$sdlaczego zawsze powinieneś mieć na uwadze "cornerstone content" %2$s.

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
pl: Przeczytaj więcej, jak wewnętrzne linkowanie może poprawić strukturę twojej witryny.

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
pl: Dowiedz się więcej, w jaki sposób te statystyki te mogą pomóc ci w ulepszaniu treści.

en: Redirect added.
pl: Przekierowanie dodano.

en: Redirect created
pl: Przekierowanie utworzone

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
pl: Stworzono przekierowanie z %1$s do %2$s!

en: Redirect deleted.
pl: Przekierowanie usunięto.

en: Redirect import failed: no redirects found.
pl: Import przekierowań nie powiódł się: nie znaleziono przekierowań.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
pl: Import przekierowań nie powiódł się: wtyczka Redirection nie jest zainstalowana lub włączona.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
pl: Import przekierowań nie powiódł się: wybrana wtyczka do przekierowań nie jest zainstalowana lub włączona.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
pl: Import przekierowań nie powiódł się: nie rozpoznano tego typu importu.

en: Redirect it to another URL
pl: Przekieruj do innego adresu URL.

en: Redirect method
pl: Sposób przekierowania

en: Redirect not deleted.
pl: Przekierowanie nie zostało usunięte.

en: Redirect this broken URL and fix the error
pl: Aby naprawić błąd, przekieruj ten zepsuty adres URL

en: Redirect updated.
pl: Przekierowanie zaktualizowano.

en: Redirection
pl: Przekierowanie

en: Redirects
pl: Przekierowania

en: Redirects per page
pl: Przekierowania strony

en: Redirects settings
pl: Ustawienia przekierowań

en: Regex Redirects
pl: Przekierowania Regex

en: Regular Expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our knowledge base%2$s.
pl: Przekierowania oparte na wyrażeniach regularnych (regex) są niezwykle potężnym narzędziem. Używaj ich tylko, jeśli wiesz, co robisz. %1$sPrzeczytaj więcej o przekierowaniach regex w naszej bazie wiedzy%2$s.

en: Regular Expression redirects
pl: Przekierowania z wyrażeń regularnych

en: Related keyphrase
pl: Powiązana fraza kluczowa

en: Remove image
pl: Usuń obrazek

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save anyway
pl: Zapisz mimo wszystko

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search prominent words
pl: Wyszukaj wyróżniające się frazy

en: Select this redirect
pl: Wybierz to przekierowanie

en: Separate prominent words with commas
pl: Oddziel frazy wyróżniające się przecinkami

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Show information about Facebook description
pl: Pokaż informacje na temat opisu dla Facebooka

en: Show information about Facebook image
pl: Pokaż informacje na temat obrazka dla Facebooka

en: Show information about Facebook title
pl: Pokaż informacje na temat tytułu dla Facebooka

en: Show information about Twitter description
pl: Pokaż informacje na temat opisu dla Twittera

en: Show information about Twitter image
pl: Pokaż informacje o obrazku dla Twittera

en: Show information about Twitter title
pl: Pokaż informacje na temat tytułu dla Twittera

en: Something went wrong when deleting this redirect.
pl: Coś poszło nie tak podczas usuwania przekierowania.

en: Stale cornerstone content
pl: Stare kluczowe treści

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
pl: Stare kluczowe treści odnoszą się do kluczowych treści, które nie były aktualizowane od 6 miesięcy. Upewnij się, aby aktualizować treści: %1$s. %2$sDowiedz się więcej o kluczowych treściach%3$s.

en: Stop analyzing
pl: Zatrzymaj analizę

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Synonyms:
pl: Synonimy:

en: Target
pl: Cel

[ctx: Taxonomy General Name]
en: Prominent words
pl: Frazy wyróżniające się

[ctx: Taxonomy Singular Name]
en: Prominent word
pl: Fraza wyróżniająca się

en: Team Yoast
pl: Zespół Yoast

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
pl: Sekcja ze statystykami pokazuje przydatne dane na temat treści, takie jak słowa, których używasz najczęściej.

en: The Regular Expression field can't be empty.
pl: Pole wyrażenia regularnego nie może być puste.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
pl: Adres URL, który podałeś, zwraca kod %1$s. Dla pewności przed zapisaniem przekierowania lepiej sprawdź, czy adres docelowy faktycznie działa.

en: The URL you entered could not be resolved.
pl: Podany przez Ciebie adres URL nie wydaje się działający.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
pl: Podany przez Ciebie adres URL zwraca kod HTTP inny, niż 200 (OK). Zwrócony kod to %1$s.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
pl: Pierwszy wiersz w tym pliku to wiersz nagłówka. Ten wiersz powinien być ignorowany podczas przetwarzania lub importu danych z eksportu.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
pl: Pierwsze prawdziwe rozwiązanie SEO typu "all-in-one" dla WordPressa, w tym analiza treści na stronie, mapy stron XML i wiele innych.

en: The given image url cannot be loaded
pl: Obrazka nie udało się załadować ze wskazanego adresu URL

en: The image you selected is too small for %1$s
pl: Obrazek, który wybrałeś, jest zbyt mały jak na wymogi serwisu %1$s

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
pl: Sekcja sugestii odnośników zawiera listę wpisów Twojego bloga z podobną treścią, do których możesz rozważyć zamieszczenie odnośnika.

en: The new URL field can't be empty.
pl: Pole nowego adresu podstrony nie może być puste.

en: The old URL already exists as a redirect.
pl: Stary adres URL już istnieje jako przekierowanie.

en: The old URL field can't be empty.
pl: Pole starego adresu URL nie może być puste.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
pl: Stary adres URL dla Twojego przekierowania nie jest relatywny. Tylko nowe adresy URL mogą być adresami absolutnymi. Upewnij się, że wprowadziłeś relatywny adres URL.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
pl: Typ przekierowania to kod odpowiedzi HTTP, wysyłany do przeglądarki, który mówi jej, jakiego rodzaju przekierowanie ma miejsce. %1$sPrzeczytaj więcej o typach przekierowań%2$s.

en: The redirect was added successfully.
pl: Przekierowanie dodano pomyślnie.

en: The redirect was deleted successfully.
pl: Przekierowanie usunięto pomyślnie.

en: The redirect was updated successfully.
pl: Przekierowanie zaktualizowano pomyślnie.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
pl: Przekierowanie, które próbujesz zapisać, stworzy pętlę przekierowań. Oznacza to, że zapewne już istnieje przekierowanie, które wskazuje na adres, który starasz się przekierować.

en: The terms saved successfully for the given post.
pl: Wartości zapisane pomyślnie dla danego wpisu.

en: There is no post found for the given post id.
pl: Nie znaleziono żadnego wpisu dla danego identyfikatora.

en: This is an example title - edit by clicking here
pl: To jest przykładowy tytuł - możesz go zmodyfikować, klikając tutaj

en: Type
pl: Rodzaj

en: URL
pl: Adres

en: Undo
pl: Cofnij

en: Unknown error. Failed to create redirect.
pl: Wystąpił nieznany błąd. Nie udało się utworzyć przekierowania.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
pl: Wystąpił nieznany błąd. Nie udało się zaktualizować przekierowania.

en: Update Redirect
pl: Zaktualizuj przekierowanie

en: Update prominent word
pl: Zaktualizuj wyróżniającą się frazę

en: Upload image
pl: Wgraj obrazek

en: Use other image
pl: Użyj innego obrazka

en: View prominent word
pl: Zobacz wyróżniającą się frazę

en: Want to use our internal linking tool? Analyze all the published posts, pages and custom post types to generate internal linking suggestions.
pl: Chcesz użyć naszego narzędzia linkowania wewnętrznego? Uruchom analizę opublikowanych wpisów i stron, by wygenerować sugestie linkowania wewnętrznego.

en: We are unable to detect an image in your post that is large enough to be displayed on Facebook. We advise you to select a %1$s image that fits the recommended image size.
pl: Nie udało nam się znaleźć obrazka w Twojej treści, który byłby wystarczająco duży, by mógł być wyświetlony na Facebooku. Zalecamy wybranie obrazka o rozmiarze zalecanym dla serwisu %1$s.

en: We're unable to create the directory %s
pl: Nie możemy utworzyć katalogu %s

en: We're unable to save the redirect file to %s
pl: Nie udało nam się zapisać pliku przekierowań do %s

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
pl: Nie możemy zapisać przekierowań do Twojego pliku %s. Przyznaj mu odpowiednie prawa zapisu.

en: We're unable to write data to the file %s
pl: Nie udało nam się zapisać danych w pliku %s

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
pl[0]: Znaleziono %1$s%2$d "osieroconych treści": %3$s%4$s (brak wewnętrznych odnośników). Rozważ dodanie linków do: %3$s.
pl[1]: Znaleziono %1$s%2$d "osieroconych treści": %3$s%4$s (brak wewnętrznych odnośników). Rozważ dodanie linków do: %3$s.
pl[2]: Znaleziono %1$s%2$d "osieroconych treści": %3$s%4$s (brak wewnętrznych odnośników). Rozważ dodanie linków do: %3$s.

en: Web server
pl: Serwer internetowy

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
pl: Zapisz przekierowania do pliku %1$s. Upewnij się, że plik %1$s jest zapisywalny.

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
pl: Modyfikujesz już inne przekierowanie - zakończ je, przed przejściem do kolejnego

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
pl: Próbujesz przekierować adres URL do siebie samego. Wpisz inny docelowy adres URL.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
pl: Możesz dodać lub usunąć kolumny, które mają być uwzględnione w eksporcie za pomocą poniższych pól wyboru.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
pl: Możesz wkleić tutaj treści dowolnego pliku %1$s, co spowoduje zaimportowanie przekierowań do %2$s.

en: You can't redirect a URL to itself.
pl: Nie możesz przekierować adresu na taki sam adres.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
pl: Nie musisz tworzyć przekierowania dla adresu URL %1$s, ponieważ ono już istnieje. Jeśli to przekierowanie jest poprawne, możesz oznaczyć ten problem jako naprawiony. Jeśli przekierowanie nie jest poprawne, udaj się do ustawień przekierowań i zmień docelowy adres URL.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
pl: Nie musisz tworzyć przekierowania dla adresu URL %1$s, ponieważ ono już istnieje. Obecne przekierowanie kieruje do %2$s. Jeśli jest to poprawne, możesz oznaczyć ten problem jako naprawiony. Jeśli przekierowanie nie jest poprawne, udaj się do ustawień przekierowań i zmień docelowy adres URL.

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
pl: Przekierowania nie zostały zapisane. Jesteś pewien, że chcesz opuścić stronę?

en: You haven’t activated your %s subscription yet! This means you are {{bold}}missing out on features you paid for{{/bold}}, so {{link}}activate your subscription now{{/link}}!
pl: Nie aktywowano jeszcze swojej subskrypcji %s! Oznacza to, że {{bold}}nie używasz funkcji, za które zapłacono{{/bold}}, więc {{link}}aktywuj swoją subskrypcję teraz{{/link}}!

en: You need to analyze your posts and/or pages in order to receive the best %1$slink suggestions%2$s.
    
    					%3$sAnalyze the content%4$s to generate the missing link suggestions.
pl: Aby otrzymać najlepsze %1$ssugestie linkowania wewnętrznego%2$s, musisz uruchomić analizę wpisów/stron.
    
    %3$sUruchom analizę treści%4$s w celu wygenerowania brakujących sugestii linkowania.

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
pl: Przekierowujesz do adresu docelowego, który zwraca nagłówek HTTP 301 (przekierowano na stałe). Upewnij się, że podawany przez Ciebie adres docelowy jest dostępny bezpośrednio.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
pl: Twoje przekierowanie nie zawiera podkatalogu, w którym jest zainstalowany WordPress. Zaowocuje to niedziałającym przekierowaniem. Upewnij się, że przekierowanie rozpoczyna się od %1$s

en: keyphrase
pl: fraza kluczowa

en: keyphrase score
pl: ocena frazy kluczowej

en: meta description
pl: Opis

[ctx: noun]
en: Type
pl: Typ

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
pl: typ

en: readability score
pl: wynik czytelności

en: seo title
pl: tytuł seo

en: title
pl: Tytuł
