Plugins - WP Mail SMTP by WPForms - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (91 entries)

en: Please copy only the content of the error debug message above, identified with an orange left border, into the support forum topic if you experience any issues.
fa: اگر مشکل خاصی دارید، تنها خطای تولید شده‌ی بالا را در انجمن پشتیبانی افزونه ارسال کنید.

en: For most servers TLS is the recommended option. If your SMTP provider offers both SSL and TLS options, we recommend using TLS.
fa: در اکثر سرورها TLS پیشنهاد میشود. اگر سرویس دهنده شما هر دو SSL - TLS را ارائه میدهد گزینه پیشنهادی TLS است.

en: Auto TLS
fa: TLS خودکار

en: By default TLS encryption is automatically used if the server supports it, which is recommended. In some cases, due to server misconfigurations, this can cause issues and may need to be disabled.
fa: بطور پیش فرض در صورت پشتیبانی توسط سرور شما رمزنگاری TLS استفاده می‌شود که گزینه پیشنهادی است. در برخی موارد، به دلیل تنظیمات نادرست سرور، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که باید غیرفعال شود.

en: Copy URL to clipboard
fa: کپی آدرس

en: Allow plugin to send emails using your Google account
fa: اجازه به افزونه برای ارسال ایمیل با استفاده از حساب کاربری گوگل شما

en: Default (none)
fa: پیش‌فرض (هیچ‌یک)

en: You currently have the native WordPress option selected. Please select any other Mailer option above to continue the setup.
fa: شما هم اکنون گزینه پیش‌فرض وردپرس را انتخاب کرده‌اید. در صورت انتخاب دیگر ارسال کننده‌های ایمیل می‌توانید تنظیمات خاصی را اعمال کنید.

en: Mailgun
fa: میل‌گان

en: Click the button above to confirm authorization.
fa: برای تایید احراز هویت روی کلید بالا کلیک کنید.

en: Private API Key
fa: کلید API خصوصی

note: translators: %s - API key link.
en: Follow this link to get an API Key from Mailgun: %s.
fa: با استفاده از این لینک کلید API میل‌گان را دریافت کنید: %s.

en: Get a Private API Key
fa: دریافت کلید API خصوصی

en: Domain Name
fa: نام دامنه

note: translators: %s - Domain Name link.
en: Follow this link to get a Domain Name from Mailgun: %s.
fa: با استفاده از این لینک از میل‌گان نام دامنه را دریافت کنید: %s.

en: Get a Domain Name
fa: دریافت نام دامنه

en: None
fa: هیچ‌یک

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: SMTP Username
fa: نام کاربری SMTP

en: SMTP Password
fa: رمز عبور SMTP

note: translators: %1$s - Provider name; %2$s - PHP version required by Provider; %3$s - current PHP version.
en: %1$s requires PHP %2$s to work and does not support your current PHP version %3$s. Please contact your host and request a PHP upgrade to the latest one.
fa: %1$s به PHP %2$s نیاز دارد و نسخه %3$s PHP شما را پیشتیبانی نمی‌کند. لطفا برای ارتقا با میزبان خود تماس بگیرید.

en: Pepipost
fa: پپی‌پست

en: Other SMTP
fa: SMTPهای دیگر

en: SendGrid
fa: سندگرید

en: API Key
fa: کلید API

note: translators: %s - API key link.
en: Follow this link to get an API Key from SendGrid: %s.
fa: با استفاده از این لینک کلید API سندگرید را دریافت کنید: %s.

en: Create API Key
fa: ایجاد کلید API

note: translators: %s - SendGrid access level.
en: To send emails you will need only a %s access level for this API key.
fa: برای ارسال ایمیل فقط به سطح دسترسی %s برای این کلید API نیاز دارید.

en: Misc
fa: متفرقه

en: General
fa: عمومی

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Settings were successfully saved.
fa: تنظیمات شما با موفقیت ذخیره شدند.

en: Mail
fa: ایمیل

en: Email Test
fa: آزمایش ایمیل

en: Send To
fa: ارسال به

en: Send Email
fa: ارسال ایمیل

en: Test failed. Please use a valid email address and try to resend the test email.
fa: آزمایش ناموفق بود. لطفا از یک آدرس ایمیل معتبر برای ارسال ایمیل استفاده کنید.

note: translators: %s - email address a test email will be sent to.
en: Test email to %s
fa: ارسال ایمیل آزمایشی به %s

note: translators: %s - error code, returned by Google API.
en: There was an error while processing the authentication request: %s. Please try again.
fa: در زمان پردازش درخواست احراز هویت خطایی رخ داد: %s. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: There was an error while processing the authentication request. Please try again.
fa: در زمان پردازش درخواست احراز هویت خطایی رخ داد. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: There was an error while processing the authentication request. Please make sure that you have Client ID and Client Secret both valid and saved.
fa: در زمان پردازش درخواست احراز هویت خطایی رخ داد. لطفا مطمئن شوید که هر دو Client ID و Client Secret معتبر هستند و ذخیره شده‌اند.

en: Hide Announcements
fa: مخفی کردن اعلان‌ها

en: Check this if you would like to hide plugin announcements and update details.
fa: اگر میخواهید جزییات بروزرسانی و اعلان ها را مخفی کنید این گزینه را روشن کنید.

en: Return Path indicates where non-delivery receipts - or bounce messages - are to be sent.
fa: مسیر بازگشت مشخص می‌کند که پیام‌های تحویل داده نشده یا پیام‌های از دست رفته به کجا ارسال شوند.

en: WP Mail SMTP Settings
fa: تنظیمات ایمیل SMTP

en: Use Pepipost SMTP to send emails.
fa: استفاده از SMTP پپی‌پست

note: translators: %1$s - link start; %2$s - link end.
en: Looking for high inbox delivery? Try Pepipost with easy setup and free emails. Learn more %1$shere%2$s.
fa: نیاز به ارسال ایمیل انبوه دارید؟ از پپی‌پست استفاده کنید. تنظیم آسان. ایمیل رایگان. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s.

en: Use TLS encryption.
fa: استفاده از رمزنگاری TLS

en: TLS is not the same as STARTTLS. For most servers SSL is the recommended option.
fa: TLS مشابه STARTTLS نیست. در اکثر سرورها SSL گزینه پیشنهادی است.

en: This is in plain text because it must not be stored encrypted.
fa: این یک متن ساده است زیرا که نباید به صورت رمزنگاری شده ذخیره شود.

en: Pepipost SMTP Options
fa: تنظیمات SMTP پپی‌پست

note: translators: %s - Pepipost registration URL.
en: You need to signup on %s to get the SMTP username/password.
fa: برای دریافت نام کاربری و رمز عبور باید در %s ثبت نام کنید.

en: To
fa: به

note: translators: %1$s - WP Mail SMTP plugin name; %2$s - opening a link tag; %3$s - closing a link tag.
en: Your site is running an outdated version of PHP that is no longer supported and may cause issues with %1$s. %2$sRead more%3$s for additional information.
fa: نسخه PHP شما قدیمی است و ممکن است مشکلاتی را با %1$s ایجاد کند.%2$sاینجا%3$s  را برای مطالعه بیشتر بخوانید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: The result was:
fa: نتیجه:

en: From Email
fa: ایمیل ارسال کننده

en: From Name
fa: نام ارسال کننده

en: Return Path
fa: مسیر بازگشت

en: SMTP Options
fa: تنظیمات SMTP

en: SMTP Port
fa: پورت SMTP

en: Yes: Use SMTP authentication.
fa: بله: از احراز هویت SMTP استفاده کن.

en: Send a Test Email
fa: ارسال ایمیل آزمایشی

en: No encryption.
fa: عدم رمزگذاری

en: Encryption
fa: رمزنگاری

en: Password
fa: رمز عبور

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: The full debugging output is shown below:
fa: خروجی خطایابی کامل در زیر نمایش داده شده است:

en: The SMTP debugging output is shown below:
fa: خروجی خطایابی SMTP در زیر نمایش داده شده است:

en: No: Do not use SMTP authentication.
fa: خیر: نیاز به احراز هویت نیست.

en: You can specify the email address that emails should be sent from. If you leave this blank, the default email will be used.
fa: تعیین ایمیل ارسال کننده. در صورت خالی گذاشتن از ایمیل پیش‌فرض استفاده می‌شود.

en: Set the return-path to match the From Email
fa: تعیین مسیر بازگشت برای مطابقت با آدرس ایمیل ارسال کننده

en: Use SSL encryption.
fa: استفاده از رمزنگاری SSL

en: Use the PHP mail() function to send emails.
fa: استفاده از تابع mail() زبان PHP

en: Send Test
fa: ارسال ایمیل

en: Mailer
fa: ارسال کننده ایمیل

en: Send all WordPress emails via SMTP.
fa: ارسال همه ایمیل‌های وردپرس از طریق SMTP

en: Authentication
fa: احراز هویت

en: If this is set to no, the values below are ignored.
fa: اگر گزینه را غیرفعال کنید مقادیر زیر نادیده گرفته می‌شوند.

en: These options only apply if you have chosen to send mail by SMTP above.
fa: این گزینه‌ها تنها در صورت انتخاب SMTP در بالا اعمال خواهند شد.

en: This is a test email generated by the WP Mail SMTP WordPress plugin.
fa: این یک ایمیل آزمایشی است که توسط افزونه ایمیل SMTP برای وردپرس ایجاد شده است.

en: Test Message Sent
fa: ایمیل آزمایشی ارسال شد

en: Type an email address here and then click Send Test to generate a test email.
fa: آدرسی را برای ارسال یک ایمیل نمونه وارد کنید و سپس بر روی ارسال ایمیل آزمایشی کلیک کنید.

en: Username
fa: نام کاربری

en: SMTP Host
fa: میزبان SMTP (Host)

en: You can specify the name that emails should be sent from. If you leave this blank, the emails will be sent from WordPress.
fa: میتوانید نام ارسال کننده ایمیل را تعیین کنید. اگر این گزینه را خالی بگذارید ایمیل ها از طرف وردپرس ارسال می‌شوند.

en: <strong>Please Note:</strong> You appear to be using a version of WordPress prior to 2.3. Please ignore the From Name field and instead enter Name&lt;email@domain.com&gt; in this field.
fa: <strong>توجه:</strong> به نظر میرسه شما از وردپرس 2.3 به قبل استفاده میکنید. لطفا فیلد نام را نادیده بگیرید و بجای آن از Name&lt;email@domain.com&gt; استفاده کنید.

note: Plugin Name of the plugin
en: WP Mail SMTP
fa: ایمیل

en: Gmail
fa: جیمیل

note: translators: %s - email address where test mail will be sent to.
en: Test mail to %s
fa: ارسال ایمیل آزمایشی به %s
