Plugins - Google Analytics Dashboard for WP by ExactMetrics (formerly GADWP) - S - en to fa translation catalogue (252 entries)

en: You don’t have permission to do this.
fa: شما مجوز انجام این کار را ندارید.

en: Once Weekly
fa: هفته ای یک بار

en: No thanks
fa: خیر، متشکرم

en: Yes, I'd like to help out
fa: بله، من می خواهم کمک کنم

en: ExactMetrics would like to better understand how our users use our plugin so we can get a better understanding of which features and bugfixes to prioritize. %1$sCan we collect some %2$sinformation about our plugin usage?%3$s
fa: می خواهیم بدانیم که چگونه کاربران از افزونه ما استفاده می‌کنند تا بتوانیم معیارهای دقیق و بهتری از ویژگی‌ها و رفع اشکالات را برای اولویت بندی بدست آوریم. %1$s آیا می توانیم مقداری %2$s اطلاعات در مورد استفاده از افزونه را جمع آوری کنیم؟ %3$s

en: ExactMetrics would like to %1$scollect some information%2$s to better understand how our users use our plugin to better prioritize features and bugfixes.
fa: می خواهیم بدانیم %1$s که چگونه کاربران%2$s از افزونه ما استفاده می‌کنند تا بتوانیم معیارهای دقیق و بهتری از ویژگی‌ها و رفع اشکالات را برای اولویت بندی بدست آوریم.

en: Usage Tracking
fa: ردیابی استفاده

en: Hides plugin announcements and update details. This includes critical notices we use to inform about deprecations and important required configuration changes.
fa: مخفی کردن اطلاعیه‌های افزونه و جزئیات بروزرسانی. این مورد شامل اطلاعیه های مهمی است که ما برای اطلاع رسانی در مورد تغییرات اساسی از آن استفاده می کنیم.

en: Hide Announcements
fa: مخفی کردن اطلاعیه ها

en: %s the best conversion optimization toolkit to boost your subscribers and grow your sales.
fa: %s بهترین ابزار بهینه سازی نرخ تبدیل برای افزایش مشترکان و رشد فروش شما است.

en: %s the most beginner friendly drag and drop form builder plugin for WordPress.
fa: %s ساده ترین افزونه ساخت فرم برای وردپرس با کشیدن و رها کردن.

en: Recommended Plugins
fa: افزونه های توصیه شده

en: Get ready for GDPR
fa: آماده برای GDPR

en: %s with our guide to what you need to know.
fa: %s با راهنمایی ما برای آنچه شما باید بدانید.

en: Get started
fa: شروع کنید

en: %s with our quick start guide.
fa: %s با راهنمای شروع سریع.

en: use global site tag gtag.js (not recommended)
fa: استفاده از تگ gtag.js در سراسر سایت (توصیه نمی شود)

en: You can only use the access code <strong>once</strong>, please generate a <strong>new access code</strong> using the red link
fa: شما می توانید از کد دسترسی<strong>فقط یک بار استفاده کنید</strong>, لطفا <strong>کد دسترسی جدید</strong> را با استفاده از پیوند قرمز رنگ تولید کنید

en: video tutorial
fa: آموزش تصویری

en: free analytics account
fa: حساب رایگان تحلیل‌گر

en: You need to create a %1$s and watch this %2$s before proceeding to authorization.
fa: شما نیاز به ایجاد یک %1$s دارید و قبل از اعتبارسنجی این %2$s را تماشا کنید.

en: You can only use the access code <strong>once</strong>, please generate a <strong>new access</strong> code following the instructions!
fa: شما می توانید از کد دسترسی<strong>فقط یک بار استفاده کنید</strong>, لطفا <strong>کد دسترسی جدید</strong> را با دنبال کردن دستورالعمل ها تولید کنید!

en: System Information
fa: اطلاعات سیستم

en: System
fa: سیستم

en: exclude tracking for users sending Do Not Track header
fa: ردگیری را برای کاربرانی که Header با مشخصات Do Not Track ارسال می‌کنند متوقف کن

en: enable support for user opt-out
fa: فعال‌سازی انصراف و خروج کاربر

en: Use the red link to get your access code! You need to generate a new one each time you authorize!
fa: برای دریافت کد دسترسی خود از پیوند قرمز رنگ استفاده کنید! در هر اعتبارسنجی باید یک کد جدید ایجاد کنید!

en: Use this link to get your <strong>one-time-use</strong> access code:
fa: برای دریافت کد دسترسی <strong> یک بار مصرف </strong> از این پیوند استفاده کنید:

en: Use the red link (see below) to generate and get your access code! You need to generate a new code each time you authorize!
fa: برای تولید و دریافت کد دسترسی خود از پیوند قرمز رنگ استفاده کنید (در پایین)! در هر اعتبارسنجی باید یک کد جدید ایجاد کنید.

en: The access code is <strong>not</strong> your <strong>Tracking ID</strong> (UA-XXXXX-X) <strong>nor</strong> your <strong>email address</strong>!
fa: کد دسترسی <strong>نه</strong> شناسه ردگیری (UA-XXXXX-X) است و <strong>نه</strong> آدرس ایمیل شما.

en: Report & Reset Errors
fa: گزارش و نوسازی خطاها

en: GAPI Error:
fa: خطا GAPI:

en: Count:
fa: تعداد:

en: enable Real-Time report (requires access to Real-Time Reporting API)
fa: فعال‌سازی گزارش بلادرنگ (به API گزارش‌گیری بلادرنگ نیاز دارد)

en: enable Google AMP Client Id API
fa: فعال کردن API شناسه مشتری برای گوگل AMP

en: enable Force SSL
fa: اجبار به استفاده از SSL

en: use hitCallback to increase event tracking accuracy
fa: استفاده از تماس برگشت موفق برای افزایش دقت پیگیری رویداد

en: DOM is disabled or libxml PHP extension is missing. Contact your hosting provider. Automatic tracking of events for AMP pages is not possible.
fa: DOM غیرفعال است یا افزونه پی اچ پی libxml گم شده است. با ارائه دهنده خدمات میزبانی خود تماس بگیرید. ردیابی خودکار وقایع برای صفحات AMP امکان پذیر نیست.

en: exclude events from bounce-rate and time on page calculation
fa: حذف رویدادها از نرخ ریزش و محاسبه زمان صفحه

note: translators: Developer debugging message. 1: PHP function name, 2: Explanatory message, 3: Version information message
en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
fa: تابع %1$s به‌صورت <strong>نادرست</strong> فراخوانی شد. %2$s %3$s

note: translators: %s: version number
en: This message was added in version %s.
fa: این پیام در نگارش %s اضافه شده است.

en: This method is deprecated, read the documentation!
fa: این روش منسوخ شده است، مستندات را بخوانید!

en: No Data
fa: داده‌ای وجود ندارد

en: User Sample Rate:
fa: نمونه نرخ کاربر:

en: Speed Sample Rate:
fa: نمونه نرخ سرعت:

note: Plugin Name of the plugin
en: Google Analytics Dashboard for WP (GADWP)
fa: پیشخوان تحلیل‌گر گوگل برای وردپرس

en: Precision:
fa: دقت:

en: developer mode (requires advanced API knowledge)
fa: حالت توسعه دهنده (نیاز به دانش API پیشرفته دارد)

en: Sessions ratio: %s.
fa: ضریب نشست ها: %s.

en: The report was based on %s of sessions.
fa: این گزارش بر اساس  %s  نشست ها بود.

en: Last Detected on %s.
fa: آخرین شناسایی شده در%s.

en: Sampled Data
fa: داده های نمونه

en: Last Error:
fa: آخرین خطا:

en: AMP Container ID:
fa: شناسه AMP :

en: Container ID:
fa: شناسه Container:

en: enable Page Hiding support
fa: فعال‌سازی پشتیبانی از مخفی کردن صفحه

en: enable Optimize tracking
fa: فعال‌سازی بهینه‌ساز ردگیری

en: Optimize
fa: بهینه‌سازی

en: Enhanced Ecommerce Plugin
fa: افزونه تجارت الکترونیک پیشرفته

en: Ecommerce Plugin
fa: افزونه تجارت الکترونیک

en: Ecommerce Tracking:
fa: ردگیری تجارت الکترونیک:

en: Ecommerce
fa: تجارت الکترونیک

en: enable tracking for Accelerated Mobile Pages (AMP)
fa: فعال کردن ردیابی برای صفحات سریع موبایل (AMP)

en: Accelerated Mobile Pages (AMP)
fa: صفحات سریع موبایلی (AMP)

en: seconds
fa: ثانیه

en: Main Variables
fa: متغیرهای اصلی

en: Custom Dimensions
fa: ابعاد سفارشی

en: track page scrolling depth
fa: ردگیری عمق پیمایش صفحه

en: track form submit actions
fa: ردگیری فرم‌ها

en: track affiliate links
fa: ردگیری پیوندهای معرفی و همکاری

en: track downloads, mailto, telephone and outbound links
fa: ردگیری دانلودها، ایمیل، تلفن و پیوندهای خروجی

en: Code Placement:
fa: مکان قرارگیری کد:

en: Web Container ID:
fa: شناسه کانتینر وب:

en: DataLayer Variables
fa: متغیرهای DataLayer

en: Integration
fa: یکپارچه‌سازی

en: Exit Rate
fa: نرخ خروج

en: Future Use
fa: استفاده در آینده

en: Session Duration
fa: مدت‌زمان نشست

en: Page Load Time
fa: زمان بارگذاری صفحه

en: Time on Page
fa: زمان در صفحه

en: Source:
fa: منبع:

en: 404 Errors
fa: خطاهای 404

en: Publication Month:
fa: ماه انتشار:

en: 404 Page Title contains:
fa: عنوان صفحه 404 شامل:

en: 404 Errors Report
fa: گزارش خطاهای 404

en: Maps API Key:
fa: کلید API نقشه:

en: Invalid response
fa: پاسخ نامعتبر

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Other
fa: دیگر

en: Devices
fa: دستگاه ها

en: Mobile Brand
fa: برند موبایل

en: Screen Resolution
fa: رزولوشن تصویر

en: Operating System
fa: سیستم عامل

en: Browser
fa: مرورگر

en: Technology
fa: فناوری

en: Traffic
fa: ترافیک

en: Cross-domain Tracking
fa: ردیابی دامنه هم‌راستا

en: Cookie Customization
fa: سفارشی سازی کوکی

en: Cookie Expires:
fa: انقضای کوکی:

en: Cookie Name:
fa: نام کوکی:

en: Cookie Domain:
fa: دامنه کوکی:

note: Description of the plugin
en: Displays Google Analytics Reports and Real-Time Statistics in your Dashboard. Automatically inserts the tracking code in every page of your website.
fa: گزارش‌های تحلیل‌گر گوگل و آمارهای بلادرنگ را در پیشخوان نمایش دهید. به طور خودکار کد ردگیری را در هر صفحه وب سایت شما قرار می دهد.

en: Type
fa: نوع

en: Channels
fa: کانال ها

en: Cities from
fa: از شهرهای

en: Countries
fa: کشورها

en: Date
fa: تاریخ

en: Hour
fa: ساعت

en: Unique Page Views
fa: نمایش یکتای صفحات

en: Organic Searches
fa: جستجوهای ارگانیک

en: Save Access Code
fa: ذخیره کد دسترسی

en: Access Code:
fa: کد دسترسی:

en: Get Access Code
fa: دریافت کد دسترسی

en: This is not allowed, read the documentation!
fa: این کار مجاز نیست، مستندات را بخوانید!

en: Give credits:
fa: دادن اعتبار:

en: Stats for:
fa: وضعیت برای:

en: Anonymize stats:
fa: ناشناس‌سازی آمار:

en: Totals
fa: مجموع

en: Chart
fa: نمودار

en: Chart & Totals
fa: مجموع و نمودارها

en: Display:
fa: نمایش:

en: Title:
fa: عنوان:

en: Google Analytics Stats
fa: آمار تحلیل‌گر گوگل

en: generated by
fa: ایجاد شده توسط

en: Sessions:
fa: نشست‌ها:

en: Period:
fa: دوره:

en: Will display your google analytics stats in a widget
fa: آمار تحلیل‌گر گوگل در یک ابزارک نمایش داده خواهد شد

en: KEYWORDS
fa: کلمات کلیدی

en: REFERRALS
fa: ارجاعات

en: NEW
fa: جدید

en: DIRECT
fa: مستقیم

en: CAMPAIGN
fa: کمپین

en: SOCIAL
fa: اجتماعی

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Sessions
fa: نشست‌ها

en: Real-Time
fa: بلادرنگ

en: Find out more!
fa: اطلاعات بیشتر!

en: Something went wrong while retrieving property data. You need to create and properly configure a Google Analytics account:
fa: هنگام بازیابی اطلاعات مشکلی رخ داد. حساب تحلیل‌گر گوگل را ایجاد و بطور صحیح پیکربندی کنید:

en: Select Domain
fa: انتخاب دامنه

en: An admin should asign a default Google Analytics Profile.
fa: مدیر باید پروفایل پیش فرضی را به تحلیل‌گر گوگل اختصاص دهد.

en: Google Analytics Dashboard
fa: پیشخوان تحلیل‌گر گوگل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: This plugin needs an authorization:
fa: افزونه نیاز به اعتبارسنجی دارد:

en: report generated by
fa: گزارش تولید شده توسط

en: This report is unavailable
fa: این گزارش در دسترس نیست

en: Pages/Session
fa: صفحات/نشست

en: Organic Search
fa: جستجو ارگانیک

en: Search Engines
fa: موتورهای جستجو

en: Social Networks
fa: شبکه‌های اجتماعی

en: Visitor Type
fa: نوع بازدید کننده

en: Traffic Mediums
fa: ترافیک رسانه‌ها

en: A JavaScript Error is blocking plugin resources!
fa: یک خطای جاوا اسکریپت باعث مسدود کردن منابع افزونه می شود!

en: Searches
fa: جستجوها

en: Referrers
fa: ارجاع دهنده‌ها

en: Location
fa: موقعیت

en: Bounce Rate
fa: نرخ ریزش

en: Page Views
fa: نمایش صفحه

en: Organic
fa: ارگانیک

en: Users
fa: کاربران

en: Unique Views
fa: نمایش یکتا

en: Three
fa: سه

en: One
fa: یک

en: %s Year | %s Years
fa[0]: %s سال

en: Last %d Days
fa: %d روز گذشته

en: Yesterday
fa: دیروز

en: Today
fa: امروز

en: Tracking Code
fa: کد ردگیری

en: Frontend Settings
fa: تنظیمات سمت کاربر

en: Backend Settings
fa: تنظیمات پشت صحنه

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Further Reading
fa: مطالعه بیشتر

en: rate this plugin
fa: امتیاز دهی به افزونه

en: Your feedback and review are both important, %s!
fa: بازخورد و نقد شما هر دو مهم هستند، %s!

en: Setup Tutorial & Demo
fa: آموزش تنظیم و دمو

en: exclude Super Admin tracking for the entire network
fa: حذف ردگیری مدیرکل برای تمام شبکه

en: Properties/Views Settings
fa: تنظیمات نما/دارایی‌ها

en: Refresh Properties
fa: تازه‌سازی دارایی‌ها

en: use a single Google Analytics account for the entire network
fa: تنها از یک حساب تحلیل‌گر گوگل برای کل شبکه استفاده کنید

en: Network Setup
fa: تنظیمات شبکه

en: Properties refreshed.
fa: دارایی‌ها تازه شدند.

en: Authorize Plugin
fa: اعتبارسنجی افزونه

en: automatic updates for minor versions (security and maintenance releases only)
fa: بروزرسانی خودکار نسخه های جزئی (فقط انتشارهای امنیتی و تعمیر و نگهداری)

en: Automatic Updates
fa: بروزرسانی‌های خودکار

en: Theme Color:
fa: رنگ قالب:

en: Lock Selection
fa: قفل کردن مورد انتخابی

en: Property not found
fa: مورد پیدا نشد

en: Select View:
fa: انتخاب نما:

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Clear Cache
fa: پاک کردن کش

en: Clear Authorization
fa: پاک کردن اعتبارسنجی

en: Client Secret:
fa: کلید امنیتی مشتری:

en: Client ID:
fa: شناسه مشتری:

en: Plugin Authorization
fa: اعتبارسنجی افزونه

en: Google Analytics Settings
fa: تنظیمات تحلیل‌گر گوگل

en: All other domains/properties were removed.
fa: تمامی دامنه ها/دارایی‌های دیگر حذف شدند.

en: All errors reseted.
fa: تمامی خطاها نوسازی شدند.

en: Token Reseted and Revoked.
fa: کد توکن نوسازی و لغو شد.

en: Cleared Cache.
fa: کش پاک شد.

en: Plugin authorization succeeded.
fa: اعتبارسنجی افزونه با موفقیت انجام شد.

en: Library conflicts between WordPress plugins
fa: ناسازگاری بین کتابخانه‌های افزونه‌های وردپرس

en: Loading the required libraries. If this results in a blank screen or a fatal error, try this solution:
fa: بارگذاری کتابخانه های مورد نیاز. اگر با خطا یا صفحه خالی مواجه شدید این روش را امتحان کنید:

en: Plugin Configuration
fa: پیکربندی افزونه

en: Error Details
fa: جزئیات خطا

en: None
fa: هیچ کدام

en: Plugin Settings
fa: تنظیمات افزونه

en: Errors & Details
fa: خطاها و جزئیات

en: Google Analytics Errors & Debugging
fa: خطاها و خطایابی تحلیل‌گر گوگل

en: Exclude tracking for:
fa: حذف ردیابی برای:

en: Cross Domains:
fa: دامنه‌های هم‌راستا:

en: enable cross domain tracking
fa: فعال‌سازی ردگیری دامنه‌های هم‌راستا

en: enable enhanced link attribution
fa: فعال‌سازی تخصیص پیوندهای ویژه

en: Advanced Tracking
fa: ردگیری پیشرفته

en: User Type:
fa: نوع کاربر:

en: Categories:
fa: دسته‌ها:

en: Publication Year:
fa: سال انتشار:

en: Authors:
fa: نویسنده‌ها:

en: track fragment identifiers, hashmarks (#) in URI links
fa: پیگیری تکه‌نشان‌ها، علائم (#) در پیوندهای URI

en: Affiliates Regex:
fa: Regex همکاری و معرفی(Affiliate):

en: Downloads Regex:
fa: Regex دانلودها:

en: enable remarketing, demographics and interests reports
fa: فعال‌سازی گزارشات آماری، علائق و بازاریابی مجدد

en: anonymize IPs while tracking
fa: ناشناس‌سازی IPها در حین ردگیری

en: Tracking Type:
fa: نوع ردگیری:

en: Time Zone:
fa: منطقه زمانی:

en: Default URL:
fa: نشانی اینترنتی پیش‌فرض:

en: Tracking ID:
fa: شناسه پیگیری:

en: View Name:
fa: نامِ نما:

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Tracking Settings
fa: تنظیمات ردگیری

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Exclude Tracking
fa: حذف ردگیری

en: Custom Definitions
fa: تعاریف سفارشی

en: Events Tracking
fa: پیگیری رویدادها

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Google Analytics Tracking Code
fa: کد ردگیری تحلیل‌گر گوگل

en: Target Geo Map to country:
fa: تنظیم نقشه جغرافیایی بر روی کشور:

en: Location Settings
fa: تنظیمات مکان

en: Maximum number of pages to display on real-time tab:
fa: حداکثر تعداد صفحات برای نشان دادن در برگه بلا درنگ:

en: Real-Time Settings
fa: تنظیمات بلادرنگ

en: enable the main Dashboard Widget
fa: فعال کردن ابزارک اصلی پیشخوان

en: enable reports on Posts List and Pages List
fa: فعال کردن گزارش‌ها در فهرست نوشته‌ها و فهرست صفحات

en: enable Switch View functionality
fa: فعال‌سازی قابلیت تغییر نما

en: Google Analytics Backend Settings
fa: تنظیمات مدیریتی تحلیل‌گر گوگل

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: enable web page reports on frontend
fa: فعال کردن صفحه گزارشات در سمت کاربر

en: Show stats to:
fa: نمایش آمار به:

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Google Analytics Frontend Settings
fa: تنظیمات سمت کاربر تحلیل‌گر گوگل

en: authorize the plugin
fa: اعتبارسنجی افزونه

en: Errors & Debug
fa: خطاها و خطایابی

en: Something went wrong, check %1$s or %2$s.
fa: مشکلی پیش آمده، %1$s یا %2$s را بررسی کنید.

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شد.

en: Analytics
fa: تجزیه و تحلیل
